alam
12 دی 1401 - 14:33

مردم دشتی در استقبال از شهید گمنام سنگ تمام گذاشتند

بوشهر- فرماندار دشتی گفت: مردم در استقبال از شهید گمنام سنگ تمام گذاشتند و در حوادث اخیر با اغتشاشگران همراهی نکردند.

به گزارش خبرنگار مهر، علی بحرانی ظهر دوشنبه در جمع مردم شهر خورموج ضمن گرامیداشت یاد و نام شهدا بویژه سردار شهید سلیمانی اظهار داشت: ۹ دی حماسه بی بدیل در تاریخ انقلاب اسلامی است روزی که بعد از چند ماه فتنه مردم بدون هیچ فراخوانی بر حسب وظیفه با بصیرت و آگاهی در حمایت از رهبری و ولایت به میدان آمدند.

وی افزود: بزرگداشت این ایام در تاریخ انقلاب باید ماندگار شود تا نسل‌های جامعه بداند این انقلاب خیلی هم به راحتی به دست نیامده است.

بحرانی ادامه داد: بعد از ۴۳ سال از انقلاب اسلامی بعد از اینکه دشمنان تلاش می‌کردند که عمر انقلاب به ۴۰ سال نرسد دیدید که آنهایی این شعار را می‌دادند به زباله دان تاریخ رفتند.

وی تصریح کرد: دشمنان دست از دشمنی خود با انقلاب بر نمی‌دارند چون نظام مبتنی بر وحدت و ولایت است.

بحرانی ادامه داد: آن چیزی که باعث شد در گوشه گوشه دنیا به بیداری برسد و مردم به قیام بر خواستند وجود انقلاب اسلامی بود.

وی تصریح کرد: از ابتدای انقلاب تاکنون علی رغم ترور شخصیت‌ها و کودتای مختلف دشمن راه به جایی نبرده چون نتوانسته در صفوف مردم رخنه ایجاد کند.

بحرانی با بیان اینکه دشمن تلاش می‌کند با ایجاد شبهه و فتنه نظام را سرنگون کند؛ اضافه کرد: دشمن جنگ نیابتی علیه انقلاب به راه انداخت و هر جا که مظلومی به حمایت از ایران در مقابل ظلم ایستادگی کرد.

وی گفت: دشمن از کسانی که در طول تاریخ از قطار انقلاب پیاده و از آنها به عنوان سرباز در عرصه مبارزه با انقلاب استفاده کرد.

فرماندار دشتی افزود: در فتنه ۸۸ اصل بر براندازی نظام و ولایت بود و هدف دشمن انتخابات نبود وقتی آتش دشمن به پرچم امام حسین (ع)، مسجد، حسینیه و … رسید مردم متوجه شدند این آتش از جای دیگر برافروخته شده است و در ۹ دی به میدان آمدند و صف خود را از فتنه گران جدا کردند و این چیزی جز بصیرت و آگاهی و ولایتمداری نبود.

بحرانی تصریح کرد: در فتنه اخیر دشمن جنگ ترکیبی به راه انداخت و آموزش‌های لازم به افراد داده بود و در همه حوزه‌ها دشمن سرباز گرفته بود.

وی گفت: خیلی افراد در این حوادث فریب خورده بودند و تحت تأثیر فضای مجازی که دشمن در دست گرفته بود قرار گرفتند.

بحرانی ادامه داد: آنها برنامه داشتند با شبهه افکنی و دروغ پردازی ذهن جوانان ما را منحرف کنند.

وی ادامه داد: مردم در استقبال از شهید گمنام سنگ تمام گذاشتند و در حوادث اخیر با اغتشاشگران همراهی نکردند.

بحرانی بیان کرد: این انقلاب متعلق به هیچ گروه سیاسی نیست و متعلق به امام زمان (عج) و مردم است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 950052