alam
02 بهمن 1401 - 13:14

بهره برداری از ۵۵۰۰ میلیارد تومان پروژه عمرانی قم در دهه فجر

قم- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قم از افتتاح و بهره برداری ۵۵۰۰ میلیارد تومان پروژه عمرانی در دهه فجر امسال در استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم معتمدی پیش از ظهر یکشنبه در جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی که در استانداری قم برگزار شد اظهار داشت: خوشبختانه در طول یک سال اخیر پی از آغاز به کار دولت سیزدهم اتفاقات خوبی در استان قم صورت پذیرفته است که نیاز است این اقدامات اطلاع رسانی شود.

معاون استاندار قم ابراز داشت: در ایام دهه فجر امسال بالغ بر ۵ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان پروژه‌های مختلف عمرانی در استان قم به بهره برداری خواهد رسید.

وی ابراز داشت: ۲ هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان از سوی شهرداری و همچنین مابقی این حجم سرمایه گذاری شده، توسط استان و شهرستان‌های مختلف بوده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قم اظهار داشت: با اجرای این پروژه‌ها و افتتاح آنان در ایام دهه فجر امسال، ۱۷۲۹ نفر در بخش‌های مختلف از جمله صنعت خدمات و زیربنایی مشغول به کار می‌شوند.

معتمدی همچنین در خصوص اجرای طرح نهضت ملی مسکن در قم بیان داشت: در این ایام عملیات اجرایی طرح نهضت ملی مسکن به صورت آپارتمانی و همچنین ویلایی آغاز خواهد شد و امیدواریم روند اجرای این پروژه با سرعت مطلوبی دنبال شود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 990378