alam
16 بهمن 1401 - 10:49

آتش‌سوزی ۲ واحد صنف خدمات خودرویی در سمنان

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان گفت: آتش‌سوزی ۲ واحد صنف خدمات خودرویی در سمنان زنگ حریق چند ایستگاه آتش‌نشانی را به صدا درآورد.

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، رضا رهایی، رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران از آتش‌سوزی سنگین ۲ واحد صنف خدمات خودرویی در شهر سمنان خبر داد.

وی گفت: طی تماس شهروندی با سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان حریق مذکور در بلوار فدک رخ داد و آتش‌نشانان سریعاً به محل حادثه اعزام و مشاهده کردند آتش به واحد مجاور مغازه تعویض روغنی به دلیل حجم حریق و مواد قابل اشتعال موجود سرایت کرده و چند ایستگاه دیگر نیز به‌سرعت به محل فراخوانده شدند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان ادامه داد: با تلاش آتش‌نشانان حریق کنترل و از سرایت به سایر واحدهای مجاور جلوگیری و آتش‌نشانان در پایان با ایمن‌سازی محل به ایستگاه‌های خود بازگشتند.

رهایی با بیان اینکه این حادثه خسارت جانی در برنداشت، از همشهریان خواست با رعایت نکات و دستورالعمل‌های ایمنی مربوط به هر صنف می‌تواند از بروز حوادث و آتش‌سوزی‌ها و بر جای گذاشتن خسارات جانی و مالی احتمالی جلوگیری کند.

پایان پیام/2568/س/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1019579