alam
17 دی 1401 - 21:19

ملت ایران پاسخ حرمت شکنی های دشمن را ۲۲ بهمن خواهند داد

ورامین- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: ملت ایران پاسخ حرمت شکنی های دشمن را ۲۲ بهمن خواهند داد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید محسن محمودی ظهر شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه دهه فجر امسال فرصت مناسبی برای پاسخ عملی به دشمنان است اظهار داشت: با ایجاد فضای جهاد تبیین در همه سطوح جامعه برای دهه فجر می‌توانیم پاسخ مناسبی به دشمنان و پادوهای داخلی آنها با توجه به توطئه‌هایی که در این چند ماه اخیر انجام دادند داشته باشیم.

محمودی با بیان اینکه همزمان با ایام الله دهه فجر باید تلاش کنیم جوانان با مبانی و اندیشه‌هایی که در این ایام در قبل از انقلاب انجام گرفت و منجر به تحقق انقلاب عظیم ایران اسلامی شد بیش از پیش آشنا شوند گفت: ما باید زمینه ساز حضور آحاد مردم از جمله جوانان در این مراسم‌ها باشیم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران در خصوص جسارت نشریه فرانسوی افزود: دشمنان آزادی را با نیت و تفسیر خود معنا می‌کنند و با عجز و ناتوانی و به مثابه کسانی که از راه دور توهین و فرار می‌کنند به این روز افتاده اند و قطعاً مردم ما در روز ۲۲ بهمن جواب این حرمت شکنی ها را خواهند داد.

وی عنوان داشت: ۱۷ دی سالروز کشف حجاب رضا خانی با مقاومت مردان باغیرت و زنان عفیفه مواجه شد و قیام ۱۹ دی که جرقه جدید انقلاب اسلامی شد را باید گرامی بداریم.

رئیس ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی ورامین با اشاره به حساسیت موجود و برنامه ریزی و توطئه‌های دشمنان در چند ماه اخیر اظهار داشت: در این راستا همگان باید برای برگزاری باشکوه دهه فجر خصوصاً راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن که بسیار حساس است با برنامه ریزی مناسب آماده خلق حماسه‌ای دیگر باشیم و ضروری است که کمیته‌های ستاد دهه فجر با برگزاری جلسات با اعضای کمیته‌های خود با برنامه ریزی مطلوب آمادگی لازم را برای این ایام پیش رو در ایام الله دهه فجر داشته باشند و می‌توان با ظرفیت‌هایی که موجود است دهه فجر شاخص و تراز نظام اسلامی را داشته باشیم.

منبع: مهر
شناسه خبر: 961570